Rozlišení

Ahoj nefunguje mi grafická karta (odzkoušeno v jiném počítači) a než seženu novou tak mi sice monitor funguje ale jen na nízké rozlišení takže chci radu jestli existuje způsob jak ten monitor nějak nastavit aby měl správné rozlišení (1920x1080) bez GPU.

Odpovědi na otázku

Nainstalovat ovladace pre graficku kartu intel v procesore?

a má internú GK?

No mám intel quad core 2 nevim jestli má interní GK

Oprava intel core 2 quad

nemá internú hrafiku

C2Q sice integrovanou grafiku přímo v CPU ještě nemělo, ale byly integrované v některých základních deskách. Takže pokud má základní desku s některým z "G" chipsetů (G31, G33, G35, G41, G43, G45), tak ji má.Pak stačí jen vyndat vadnou GK, zapojit monitor do desky a po zapnutí nainstalovat ovladače (případně ji ještě povolit v BIOSu, pokud je zakázaná).

naštuduj si základné pojmy. GPU je grafický procesor a ten má každá grafika. Takže bez GPU nemáš obraz. Máš na GK správny ovládač? O akú GK ide, aký máš ovládač, aký monitor a aký OS?

Na GK nemám žádný ovladač protože mi nefunguje kdybych ho nainstaloval tak to je ještě horší půjde mi jen nejnižší rozlišení budou pruhy na obrazovce a rozházený barvy mám windows 7 a LG FLATRON W2453V

A neprozradite konecne, jakou ze mate grafickou kartu?Jinak dokud tam nebude ovladac, tak na vyssi rozliseni zapomente.

gtx 560 ti ale k čemu to je když nefunguje :D

Tak když Ti tak grafika nefunguje, v procesoru integrovanou nemáš, tak čím teda děláš ten obraz se špatným rozlišením? Pak ji musíš mít jedině integrovanou ještě v chipsetu nebo jinou onBoard, jinak bys neměl ani kam ten monitor připojit.

Pokud ovsem zavada GK nespociva prave v tom, ze karta nerozjede vyssi rozliseni. Ale pevne doufam, ze i zmatenost dotazu ma sve meze. ;o)

Předpokládám, že tu VGA gtx 560, která vůbec nefunguje, má z PC fyzicky vyndanou, iP35 integrovanou grafiku nemá, CPU iCore2Quad také ne, tak k čemu ten monitor asi tak může mít připojený ??? To tam má snad nějaké "russkoje derevjannoje ustrojstvo" či co ?

Podle všeho na reklamaci nejde a funguje jen na půl. Podle všeho odešlo přídavné napájení. Nezapojené přídavné napájení se totiž projevuje přesně takto. Pokud karta běží bez něj, špatně se detekuje a nic s ní pořádně nejde (běží na nějaký základní ovladač).Možná by šlo kartu i snadno opravit. Nejspíš odešla jen nejaká ochrana a po výměně (případně jejím vyzkratování) pojede karta vesele dál.Mám doma také jeden takto se projevující kousek. Tedy s tím rozdílem, že má v napájecí kaskádě zkrat, takže s 6pinem nenajede PC vůbec, bez něj funguje přesně jako toto.

A jak přesně by šla ta karta opravit dost by mi to pomohlo

Pokud o tom nic nevíš, tak těžko. Pokud máš známého, co se v tom vyzná, tak by mohl najít vadu a opravit ji. Na vstupu do kaskády může být třeba jen odpálená pojistka, po výněně nebo vyzkratování (pak už ale nechrání) to může jet dál. Ale pokud nevíš, jak vypadá (ony totiž vypadají skoro stejně jako ostatní SMD součástky) a nemáš jak ji proměřit a vyměnit, tak je to jedno a nic s tím neuděláš.Ale může tam být v háji i něco dalšího.

Grafická čip bude tým pádom integrovaný na doske... Keďže sa jedná o chipset Intel, pozrí napr. cez HwInfo, o aký chipset sa jedná ... Poprípade skús autodetect ovládačov : http://www.intel.com/p/en_US/support/detect

HW info mi píše toto: Intel P35 (Bearlake-P) + ICH9R

Nainštalovať ovládače pre chipset : https://downloadcenter.intel.com/Detail_Desc.aspx

Navyše : akú grafiku ti ukazuje v HW Info?

P35 integrovanou grafiku nemá. Takže ji už nemá cenu řešit.

Ani když to nainstaluje 50x, tak mu to v P35 žádnou grafiku nevytvoří, ŽÁDNÁ tam totiž není. Byly jen v "G" a "Q" u "X" si nejsem jistý (+ chipsety od Nvidie). Ale žádné "P" ji nemělo.