Rozlišení

Zakoupil jsem a nainstaloval nový širokoúhlý monitor( LG 2261VP) a vždy jedenkrát týdně se objeví jiné rozlišení a s tím zpráva:
Zařízení nepodporující Plug & Play. (starý monitor Philips 170b)
Toto zařízení zakáži (odinstaluji) a po několika dnech se problém opakuje. Všechny rady, které jsem dostal nefungují.
Díky za další pomoc.

Odpovědi na otázku

Proč zakáži, když ho potřebuješ ?

Dík za rychlou zprávu. Jak odinstalovat zařízení nepodporující Plug & Play.

Stále nechápu. Monitor je plug and play, proč ho pořád chceš odinstalovat ? Povol ho, driver nepotřebuješ a jen ho nastav na správný parametry a nic Ti nemůže vyskakovat.

Edit : tvůj monitor podporuje větší rozlišení, ale zkus mu dát 1024*768 a uvidíš co to udělá.

Ale mě naskakuje zařízení (monitor) NEpodporující plug and play a toto potřebuji odinstalovat.

To je ale divný.. Monitor toto podporuje a plug and play myslím nelze odstranit. Nenapsal jsi jakej win, možná pak se dopátráme příčiny.

Vista (předpokládám, že jsi myslel toto)

Ano napiš mi na ICQ 205-328-291

Ahoj. Problém je tu znovu.