» Poradna » Ostatní

Rozlišení tv

Dobrý den mám doma dvě televize lg (plazmovka) a philips (6 let stará tv) mám setelit od skilink.Ale mám problém, nevímn někdo si asi hral s ovladačem nebo si na něj sedl. Ráno jsem zapnul tv a nejednou bylo špatné rozlišení obrazovky, tak jsem šel do nastavení dal jsem rozlišení tam se mi nabídly různé velikosti ale ani jedna naní úplně přes celou obrazovku budto je moc malá široká nebo až moc roztáhlé.Bohužél mám to na obou tv na důvod proč to mám na obou se mi rači neptejte.předem děkuji za odpověd

Odpovědi na otázku

Ak máte STB mohlo sa stať že sa to rozlíšenie nastavilo na set-top-boxe napríklad na také vo formáte 21:9 a na televízore máš formát napríklad 4:3 tak vznikne niečo takéto- http://www.nahraj-obrazek.cz/dm-3141701373711.png

taky si myslím, že jestli se rozhodilo rozlišení na obou televizích a každá je navíc jiné značky, tak není problém v televizích ale v tom Skylinku. Doporučoval bych to otestovat tak, že si pustí na TV normální televizi DVB-T a když to tam bude OK, tak v TV chyba není..,..