Rozliseni mysi vs rozliseni monitoru,vliv integ.Gk na dedikovanou

Dobry den rad bych se vas zeptal jestli nejak souvisi rozliseni opticke mysi(dpi) a rozliseni obrazovky v fps hrach?Take mne zajima jestli nejakym spusobem ovlivnuje integrovana grafika vykon dedikovane,a pokud mozno kde a jak ji vypnout/zapnout/sloucit.Zakladni deska : M4a89gtd pro/usb3Integrovana : Radeon hd 4290Pci-e : Radeon hd 6870 toxicVopred dekuji za vase rady.

Odpovědi na otázku

Nesouvisí.Neovlivňuje.Nejde sloučit.

Myš si nastavuješ tlačítky nebo SW a výsledkem je přesnější pohyb na jakémkoliv zobrazovadle nezávisle na jeho rozlišení. Pokud ti např. na kreslení její přesnost nestačí což nestačí (špatně se drží) použiješ grafický tablet = jiná liga.