» Poradna » Programy

Rozladění programů a ztráta připojení WIFI u TV JVC

Přeji hezký den,prosím o radu k TV JVC, 1) po uložení seřazených programů se mi druhý den opět rozladí,tady jsem vyzkoušel dle rad deaktivace, kde to jde a stejně se to stává 2) po připojení bezdrátové sítě WIFI se mi to také odpojuje asi dva dny to drží a pak se to stane, většinou to nejde už druhý den. TV vypínám pouze dálkovým ovladačem za jakékoliv rady děkuji

Odpovědi na otázku

A to je funglovka nebo starší TV ?

Nevim jak JVS, ale ja mam Samsunga a tam muzu poradiu kanalu ulozit na USB. zadruhe zkus prpojit tv kablem. Nedavno jsem resil u souseda, obyvak po rekonstrukci a natahl kabel ve zdi jen k PC a ja se ho zeptal, kua coaxk tv mas a proc si nenatahl UTP. Odpoved, Vsak TV ma Wifi. Jeho router je bgn tak jsem se mu jen vysmal, ze je jelito a pokud si chce Wifi signal oddelat TV tak dobra, ale pak mu nezbyde dostatek na Tablety a pro syna dospivajiciho a pak se to bude sekat...

každá rada dobrá , díky

Zakaž si funkci v nastavení, je to v instalaci , nastavení instalace ,to rozklikni a deaktivuj funkci, dynamická aktualizace kanálů a budeš mít klid

Mám JVC a mám tohle zakázané a je klid , ještě můžeš aktualizovat sof.

ještě u té Wifi se dej automatickou IP , je to pod nastavením sítě , pokročilé nastavení