» Poradna » Mobily

Rozjetý zvuk a obraz u mkv kontejneru

mám čistě technický dotaz - když pustím mkv video 1080p, předbíhá zvuk video o x vteřin resp. je to rozjetý - zvuk a titulky sedí, ale video huby v obraze jsou úplně v jiným čase - nejde s tím nic udělat .dotaz zní, jestli za to může kombinace procesoru Pentium N3710 v kombinaci s integrovanou grafikou Intel HD 405 na notebooku, nebo je to chyba přímo toho určitého kontejneru, třeba zvukového kodeku apod..přehrávání je v KM Playeru verze 4.2.2.8 - běží pouze tato jediná aplikace

Odpovědi na otázku

Drahy hochu, lze to synchronyzovat v prehravaci tak si to nastuduj

Tyhle odpovědi fakt miluju... Zeptám se jinak, všechny filmy stejného formátu fungují normálně a u jednoho se zvuk předbíhá před obrazem. Přehrávání je přes DLNA manažer po domácí síti rovnou do TV. V TV lze časovat titulky, ale zvuk lze korigovat (a ne vždy) jen v řádu ms. Všem ostatním to ale funguje, takže je chyba na mé straně, ale kde teda???

Pokud ti to dělá pouze v tom jednom filmu, tak je problém právě v něm. Jinak by ti jich pravděpodobně blblo víc potažmo všechny s uvedenými parametry...