» Poradna » Notebooky

Rozjedu na tomhle 3D CAD?

Ahoj, prosím o radu. Potřebuji notebook, na kterém bych rozjel 3D CAD (konkrétně SolidWorks). Potřebuji do sebe skloubit notebook do školy (lehký, dlouhá výdrž) a pracovní stroj (práce s 3D software). Popřípadě doporučil by mi tu někdo něco podobného max. do 35k? S úhlopříčkou nechci jít pod 14" a potřebuji numerickou klávesnici. Díky moc. ODKAZ NA NOTEBOOK:https://www.alza.cz/asus-zenbook-ux510ux-cn01...

Odpovědi na otázku

ty chceš pracovat s CADem na 14ce displeji? To jako myslíš vážně? Ono se s tím dělá blbě i na 15ce a ty chceš ještě menší?Ty budeš na internátu?