» Poradna » Ostatní

Rozjedu hru?

Zdravím,Rozjedu na tomto NTB Counter Strike GO?CPU: Intel Core i3 2,40 GHzWindows 7 pro. (32 bit)RAM: 3GBIntel HD GraphicsSnad jsem na nic nezapomnel, za každou normální odpověd děkuji.

Odpovědi na otázku

Co kdyby jsi se podíval na minimální požadavky, ale možná je to zbytečné, protože když se zapne Windows tak zabere 100% RAM

Úplně ti nerozumím

Dokup jeden modul RAM a pojede ti to na min. detaily tak na 60 fps ;)

Promiň, že se tak blbě ptám ale jak to pojede bez něj?

S intel HD 3000 si moc nezahraješ, budeš mít tak 30 - 40 fps s propady pod 30, což je u online střílečky neakceptovatelné. Navíc 3 GB ram je dneska dostatečné tak akorát pro samotný operační systém, ne na hraní her.

Nebyl dotaz "rozjedu"? Byl, tak se da rict, ze se to spusti. Jestli to pujde hrat? Rekl bych, ze ne.

Nejde az tak o grafiku protoze CSGO zere hlavne procesor a co jsem sledoval statistiky tak zhruba 80% lidi hraje s nizsima detailama a nizsim rozlisenim (4:3) Protoze je pak obraz roztahlej a je lehci zamirit nepritele Kazdopadne Volvo dela nove mapy s hezcima texturama ktere jsou dost narocny takze u toho NTB bych se dost bal.... Muzes zkusit cracknout CSGO a vyzkouset si to jak obraz pojede a popr si hru zakoupit. Doporucuju ozkouset mapy: dust2,inferno,nuke ty posledni dve jedou na novejsich texturach a hadam ze valve casem predela veskere mapy.

+ Zahraj si radsi Ultimu online nebo CS 1.6 z daleka mnohem kvalitnejsi hry )

Máš zákaz na youtube/google?