Rozjede tohle Assassins creed ? Na top grafiku?

Ano vím, že jde o hloupý dotaz a čeká jen odpovědi typu Ano-Ne děkuji http://www.ddworld.cz/pc-a-komponenty/sestavy/n...

Odpovědi na otázku

Myslím prvního assassina.

Na TOP grafiku nevím ale pojede to určitě.Grafiku od AMD/ATI 4870 jsem měl a odešla až při pokusu o spuštění čtvrtého dílu AC Black Flag.

Děkuji za rozumnou odpověď

Jak jinými prostředky? Rozklikni odkaz koukni na sestavu a napiš ano ne :D

A když už jsme u toho rozjelo by to i GTA IV ?

Ne jde o to, že každá část té sestavy stojí na bazarech a různě pod 500 a mít bokem pc na staré hry není špatné, mám totiž problém je nakonfigurovat na win 10

Jako poradci stojíte za starou belu..

Zaplať si. Za peníze v Praze dům

Nějak nechápu ?

To nevadi. Ale me uz je to jasny.