Rozjede to gta 4

DellProcesorIntel® Core™ i3Model CPUi3-2120 Processor (3M Cache, 3.30 GHz)Pevný disk500 GBOperační paměť4 GBGrafická kartaIntel® HD Graphics 2000MechanikaDVD-RWSíťové prvky10/100/1000 Mb/s EthernetRozhraní10x USB 2.0, VGA, Displayport, sluchátka/mikrofon, 2x PS/2, RS-232 (Sériový port)Š x H x V360 x 410 x 102 mmHmotnostcca 7,5 KgOperační systémWindows 10 Pro (Elektronická licence)

Odpovědi na otázku

Dej tam SSD trochu lepší grafiku a malinko RAM a bude to dobrýi když:Official Minimum Requirements: Processor: Intel Core 2 Duo 1.8Ghz / AMD Athlon X2 64 2.4Ghz Memory: 1.5GB Free Hard Drive Space: 16GB Video Card: 256MB NVidia 7900 / 256MB ATI X1900 DirectX 9 Stereo Sound Card Keyboard & MouseOfficial Recommended Requirements: Processor: Intel Core 2 Quad 2.4Ghz / AMD Phenom X3 2.1Ghz Memory: 2GB (Windows XP) 2.5GB (Windows Vista) Free Hard Drive Space: 18GB Video Card: 512MB NVIDIA 8600 / 512MB ATI 3870 DirectX 9 Surround Sound Card Keyboard & Mouse

Ne

No minimálně bys tam musel dát aspoň nějakou externí grafickou kartu, třeba bazarovou GTX950 a pro jistotu přidat ještě 4GB RAM.

Jak píše Jack... Čtyřku jsem hrával na nějakém C2Q S Radeonem 4000 řady.. Takže i nějaká starší grafika bude stačít + ty RAMky.. Cenově to nebude žádná tragédie a pak to pojede v pohodě.

NVIDIA GeForce GT 1030 2GB GDDR4 bude stačit ta grafika

Když chceš hrát hry a nemáš prachy na pořádnej comp, kup si raději konzoli, tu seženeš za pár šlupek a nebudeš se patlat s tím, že se ti támhle něco seká a támhleto zase nejde.