» Poradna » Notebooky

Rozjede muj notebook rocket league

ahoj chci Model: HP Pavilion 15-ab124ncOperační systém: Windows 10 Home 64-bitProcesor: AMD A8-7410 (2,2 GHz, 2 MB cache, 4 jádra)Paměť: 4 GB 1600 MHz DDR3L SDRAM (1 x 4 GB)Pevný disk: 1 TB (5400 ot./min)Optická mechanika: SuperMulti DVDDisplej:15,6" Full HD 1 920 x 1 080 Antireflexní displej IPS s podsvícením WLEDZvláštní výbava: Kensington MicroSaverGrafická karta: AMD Radeon R7 M360 (2 GB vyhrazené paměti DDR3)se zeptat jestli tento notebook rozjede hru rocket league.

Odpovědi na otázku

Áno na minimálne detaily určite.Btw. Ak si ideš kupovať original cez steam tak niekedy nie je naškodu najskôr si otestovať wareznutu hru, aby si zistil, či ti to vôbec pc rozbehne ;)

Možná budeš mít problémy s teplotou ale jinak by to ject mělo.

Rozjede, ale s max detaily a nebo FullHD nepočítej.