» Poradna » Notebooky

Rozjede HD 3000 Minecraft, LoL WoW?

Zdravím,Počítačům až tolik nerozumím a proto se obracím sem. Chtěl bych koupit notebook HP: Intel Core i7-2620M (2,70 - 3,40GHz), 8GB RAM, Intel HD Graphics 3000. Ano je to repas. Ale to co mě zajímá je jestli mi tento notebook rozjede takové ty základní hry jako: Minecraft, lolko, Wofko atd.Za všechny případné odpovědi děkuju.//Titulek doplněn. Snažte se v titullu dotazu vystihnout problém co nejlépe.//

Odpovědi na otázku

Minecraft nevím ale jednoznačně to do roka upečeš.

Wowko asi jo, to jede na všech peklostrojích. Zbytek se bude nejspíš sekat.

Zdravím,Děkuji za odpověď. V popisu produktu právě psali že díky tomu Intelu core i-7 by to mělo rozjet i hry bez problému. Ovšem podle zpráv zde usuzuji že to nebude tak docela pravda.

i7 už má hodně verzí. Tenhle je docela starý.

Tudíž myslíte že bych na tomto (ano už poměrně starém) pc nevytáhl dejme tomu třeba z minecraftu ani těch 60 fps na nějakých low detailech?

Minecraft: Minimum RequirementsCPU: Intel Core i3 3210 | AMD A8 7600 APU or equivalent.RAM: 4 GB RAM.HDD: 180 MB to 1 GB available space.GPU: Intel HD Graphics 4000 or AMD Radeon R5 series | NVIDIA GeForce 400 Series or AMD Radeon HD 7000 series.co to trepes o 60fps???? ved to pravdepodobne ani nepojde ked pises, ze tam je hd 3000!!! Ten notebook je stary a vhodny max do kancelarie, NIE NA HRY!!!

Tady se pro inspiraci podívej, co to zvládne: https://www.youtube.com/results

Díky. Tohle mi opravdu pomohlo. Chápu že tento PC není dobrá investice.

Bazar / repas notebook není na hry skoro nikdy dobrá investice. A repasy jsou většinou pracovní stroje do firem / kanceláří a takto mohou sloužit i po repasování. Na hry dané modely nebyly určeny ani jako nové.

Na tomhle si slušně zahraješ vzpomenuté hry. Určitě usmlouváš na 5000, takovou to má +- cenu.

Kup si konzoli.

Vlastním notebook dell latitude E6420 S Intel core i5-2540M, Intel hd graphics 3000, 4GB ram ddr3 a 250GB HDDHraju na tom mc už 4 roky a když mám optifine tak mám obvykle 50-95 fpsTakže to rozjede úplně s klidem.Dokonce i natáčet přes mirillis action se to dá.

Btw hraju na tom my summer car ve 30 fps takže je to v pohodě :)