» Poradna » Windows (a jiné OS)

Rozhraní Windows?

Zdravím, celkem často se mi začíná stávat, že najednou přestane fungovat rozhraní Windows (lišta, plocha) a celé se to po chvíli resetuje. Jenže je problém, že když cokoli dělám, tak mě to přepne na plochu. Stává se mi to čím dál víc, nevíte někdo co s tím?Díky Michal.

Odpovědi na otázku

Začni tím, že odviruješ a projedeš PC i :https://toolslib.net/downloads/viewdownload/1-...

Mám Eset, čistím ještě Malwarebytes..Takže by měl být čistý..

Vy musíte vědět, co s tím PC děláte. Když se o něj staráte, nepoužíváte různé ASC atd., všechno by mělo být v pořádku. Pro tyto případy se dělá záloha. Ne bod obnovení, to není až tak spolehlivé. Pokud zálohu nemáte, doporučil bych Vám udělat čistý reinstall (ne obnovení do továrního nastavení), nainstalovat si veškeré programy, nechat si jeden antivir (Eset je v pořádku), ale klidně i Defender. Udělat si zálohu systému a fungovat dál.