Rozhraní grafické karty

Dobrý den,Mám dotaz ve specifikaci pc mám psané rozhraní pci express x16 mohu dát grafickou kartu pci express x 16 3.0? Jsem docela laik a nevím zda 3.0 bude šlapat. Díky za radu Petr

Odpovědi na otázku

Kdybys použil hledání, zjistil bys, že je tu spousta dalších lidí, co hledání nepoužívá, ale měli stejný dotaz a dostali i stejnou odpověď - obecně je to buřt, záleží na konkrétní kombinaci, protože pár vzácných výjimek se najde.

aha díky za info a sorry za spam příště použiju prvně lupu

Pokud nemáš archaickou desku s původním PCIe 1.0 (socket 939 a Pentium 4 v LGA775) nebo nějakou OEM sestavu, tak tam musí fungovat.

Jisté "HP nebezpečí" tu může být:https://www.zive.cz/poradna/potrebuji-samosta...