» Poradna » Programy

Rozeznávání písmen ve WM6

Zdravim
Mám Samsung Omnia II s WM6.5. Jako vstup slouží dvě různé softwarové klávesnice. S některými PDA, nebo smartphony se ale dodává i možnost vkládání znaků pomocí rozpoznávání "kreslených" písmen.
Mohli byste mi doporučit nějaký Letter Recognizing program, který by se to té Omnie dal nainstalovat?
Díky

Odpovědi na otázku

Rozpoznávání psaných znaků je funkce samotných Windows Mobile (Letter Recognizer, Block Recognizer a Transscriber). Jestli tam tyto volby nevidíš, tak to Samsung pravděpodobně nějak přes registry skryl.