» Poradna » Mobily

Rozdvojka JACK

Ahoj, chtěl bych se zeptat jestli existuje opačná rozdvojka k tomuhle http://goo.gl/HkJy00 (2x jack výstup + 1x vstup). Chtěl bych to použít abych si zapojil 2 zařízení k jedné reprosoustavě.Díky.

Odpovědi na otázku

Jako 1 samici a 2 samce ?

Není a není důvod řeší se to na straně kabelu jack / jack samec.

Ale veď aj toto je dvojsmerné - len sa zmení smer - kde bol výstup, bude vstup a naopak....

Otázka je k jaké reprosoustavě to vůbec chce zapojovat, jakékoliv lepší repráky mají své konektory a ty opravdu dobré = svorky na dráty / optiku.

Není potřeba. Použije se 1 spojka F-F a 2x kabel M-M.

No spojky jsou někdy mizerné a zhoršují rapidně "signálos".

hlavně cinchové spojky, to bylo vždycky peklo i když byla fungl nová, stejně vždycky jeden kanál fungoval tak nějak "na heslo" a často se muselo s konektorem v té spojce pootáčet dokud se nenašlo přesné místečko, kde to fungovalo... jó to byly staré dobré analogově-digitální časy

Přesně na tu (ty) jsem myslel a zrovna jsem je měl nedávno v ruce. To jsem vybíral různé, aby alespoň některé tak nějak šly použít hrůza.

Zlaté časy DIN5!

Jé ty mám také v krabici jak delší tak krátké přemostění z jednoho do dalšího decku. Pak už dodávali jen optické propojky.

Na té úrovni a impedanci? To by musela být echt čínská.

Jiná záležitost je, jestli nějaké zařízení nevyhoří - není možné natvrdo galvanicky spojit výstupy různých zařízení. Dělá se to ve směšovači, který zajistí i oddělení.

Neboj, chvilku mu to pojede a najednou ...

Chtěl bych to použít abych si zapojil 2 zařízení k jedné reprosoustavě.No a to Ti poradil kdo ???Hasičák vlastníš ???

Bud koupit nejaky hodne jednoduchy dvoukanalovy mixak anebo si zbaslit toto:http://diydata.wordpress.com/2008/08/25/2-way-audio-mi...