ROZDILNE TEPLOTY CORE1 A CORE2 U AMD ATHLON X2 6000+

ahoj,je normalni ze teplota u procesoru AMD ATHLON X2 6000+ jednoho jadra je trosku vetsi nez u druhyho?
bez zateze asi tak o 3C, core1 35C,core2 38C,mereno EVERESTEM,a CORETEMP
chladic CPU NOCTUA U12 zregulovanej na 1000otacek
pri zatezi se teplota srovna, diky za odpovedi

Odpovědi na otázku

Je to normalni.

diky,mas pro to nejake vysvetleni?proc je teplota rozdilna?

jedno jadro pracuje viac a druhe menej podla vytazenia aj u mna je to tak a je to normalne

obě jádra nepracují souběžně , když na ůlohu stačí první jádro -zahřeje se , pokud nestačí a zapojí se obě jádra - teploty se srovnají , jak prosté.