Rozdílné ram

Dobrý den mám dotaz na RAM pamětiV PC mám 8GB 2400MHz 12Cl (Kingston HyperX SAVAGE)Ale už se nedají koupit a přestává mi stačit 8GB tak chci přikoupit další ramku ale nevím jestli to musí být ta samá nebo jen stačí aby měla stejné parametry?

Odpovědi na otázku

-stejně parametry a pak to bude o vyzkoušení může to fungovat a nemusí.

No dík ale tadle rada mi moc nepomohla , hodlám dokoupit ramky přez internet v kamených obchodech tu mám hodně slabý výber takže chci spíš jistotu že mi to půjde

To máte smůlu, žádná jistota není. Nechápu co řešíte - nepůjdou? Vrácení zboží do 14 dní bez udání důvodu.

Jistotu nemáš ani kdybys dokupoval stejné. Objednej nějaké co nejpodobnější a zkus to. Většinou to funguje bez problémů, ale 100% tip ti nikdo nedá.

Mno jedine zkusit ty co mají podobné parametry. U moderních typů pamětí jsem se už prakticky nesetkal s tím že by moduly stejných parametrů ale jiných výrobců nespolupracovala. Jenom pro jistotu by jsem nové moduly volil takové co jsou kompatibilní s deskou. Takový seznam kompatibilních pamětí mají výrobci desek většinou uvedené na webu produktu. Ale jak píšou ostatní, stoprocentní jistota není nikdy. Ale dejme tomu že to bude na 98% ok.