» Poradna » Mobily

Rozdilne chovani Spotify na tabletu a v mobilu

Nejde mi do hlavy jedna vec. Nainstaloval jsem si ted aplikaci Spotify ve verzi Free se stejnym uzivatel. uctem na dve zarizeni, tablet a mobil Sony Experia.Zatimco na tabletu si muzu vyhledat jakoukoli pisnicku a hned ji prehrat a taky v danem albu muzu preskakovat, tak na Experii to funguje zhruba tak, ze vybrat si muzu max. album umelce a to se mi pak prehrava v nahodnem poradi, nemuzu v albu preskakovat, nemuzu si zvolit konkretni pisnicku, pripadne si muzu pustit radio zalozene na urcite pisni nebo urcitem interpretovi.Na Experii je kvalita zvuku obecne o neco lepsi nez na tabletu, takze bych samozrejme rad pouzival vsechny funkce Spotify vc. vyhledani a okamziteho prehrani pisne jakoz i preskakovani take na Experii.Netusite, cim by ten rozdil v chovani Spotify mohl byt zpusoben? Na obou zarizenich jsem instaloval z Google Play, zadne specialni nastaveni jsem nedelal a ani jsem v nastavrni zadnou moznost to upravit zatim nevidel.Na tabletu mi to pise verze Spotify 8.4.11.1283, na Experii verze 8.4.11.1283 armV7, tak nevim, je to stejna verze Spotify? Pripadne slo by nejak na Experii "downgradovat" na tu tabletovou verzi, aby slo i na Experii vybirat pisnicky?Asi by to sice vyresil prechod na placenou Premium verzi, ale do toho se mi nechce, kdyz na tabletu to muze zdarne fungovat i na Free verzi.Pro doplneni, na tabletu je Android verze 4.4.2. Kdyztak diky za rady.

Odpovědi na otázku

Jestli ti to na tabletu funguje dlouhodobě, že můžeš poslouchat vše bez omezení atp., tak je to spíš chyba Spotify, ne vlastnost nebo nastavení.

Neni to chyba, spotify to tak ma naschval, vid: https://support.spotify.com/us/account_payment_help/s...

Díky, to jsem nevěděl, takže stačí dát, aby se mobil hlásil jako tablet :)

Diky za odkaz. To teda logiku toho moc nechapu, davat uzivatelum tabletu větší práva než uživatelům mobilu, jako proc?Zatim jsem nenarazil na sluzbu, ktera by toto rozlisovala. Ani nevim, jestli je vždy jasná hranice mezi tabletem a mobilem.Každopádně kde je v zařízení nastaveno, zda se navenek tvari jako mobil nebo tablet? A poradi nekdo, jak slozite je nastavit na te Experii, aby se tvarila navenek jako tablet, jak postupovat?A nese s sebou takove prenastaveni nejake nevyhody nebo rizika, jako treba ze by prestalo fungovat neco jineho, treba volani apod.? Diky

No tak mozna to prenastaveni, aby se mobil jevil jako tablet, bude slozitejsi záležitost , nez jsem původně podle te poznamky zde ve vlakne predpokladal,ze?