Rozdíl v NVIDIA GeForce RTX 2060

Ahoj, jaký je prosím rozdíl mezi NVIDIA GeForce RTX 2060 a NVIDIA GeForce RTX 2060 Max-QDěkuji za informaci, Petr

Odpovědi na otázku

Dej odkaz na konkrétní karty toho typu

Četl jsem to na Alze když jsem hledal notebook.

Tak dej odkaz na konkrétní notebook

Dát skoro 40 tisíc za notebook s RTX2060, když si můžeš koupit stroje s 3060 nebo 3070 mi nedává moc smysl. Samozřejmě rozdíl je ve výkonu, maxQ bude typicky nižší než u normální verze.

Tak dej odkaz, velmi rád ušetřím.

Já bych si počkal na tenhle:https://www.czc.cz/lenovo-legion-5-15ach6h-m... A jestli nechceš nebo nemůžeš počkat, tak třeba tady s trochu slabší grafikou:https://www.alza.cz/acer-nitro-5+ dokoupit windows a nainstalovat.

Díky, grafiku to má přece stejnou, ne? Něco s 17" displejem poradíš?

trochu silnější grafika... To má bejt agument ?Vyšším taktem se jen získá víc tepla a v 15" tělě je RTX3060 + ten Ryzen 5600H opravdu velkej PROBLÉM uchladit to mi věř. Mám Acer Nitro 5 a ta RTX 3060 je luxusní ale když jede na 100% tak je to fakt horký. Bez toho aby tam zespodu šlo dost chladnějšího vzduchu je to za chvíli pekelně horký což ničemu neprospívá.

Pominu-li nové NTB s 3060 nebo 3070 grafikamijak moc to chceš mít mobilní u toho ACERu tam vidím v nabídce za stejnou cenu 17" se stejnou konfigurací pouze trošku těžší - každopádně by se měl lépe chladit pokud předpokládáš herní využití.

Hry nepotřebuji, priorita je práce, Photoshop, Hyper-V, VirtualBox, občas nějaký střih videa a Office.

tak nekupuj debilny "herny" notebook ale pekny tichy vykonny desktop minimalne s 5800x

Desktop mám, potřebuji notebook.

Max-Q obvykle označuje úspornou (=méně výkonnou) verzi. Ale v noteboocích nikdy nevíš, co tam výrobci pod to označení schovají. Jsou notebooky s RTX 2080, které mají nižší výkon než jiné s RTX 2060.