Rozdíl mezi ssd disky

Ahoj všem,Hledám vhodný levný disk 240GB pro adaptér který nepodporuje NVMe disky: https://www.waveshare.com/usb-to-sata.htmNašla jsem dva disky ale nevím jaký je mezi nimi rozdíl a který z nich mi bude v tomto adaptéru fungovat: https://www.mironet.cz/ProductList/Compare|362705@@WD_Green_240GB-----WDS240G2G0BNenašla jsem informace-----https://www.westerndigital.com/products/internal-drives/... WDS120G2G0B 120 GB WDS240G3G0B 240 GB WDS480G3G0B 480 GB-----Děkuji za radu

Odpovědi na otázku

pisal som ti to minule, kludne tam daj green, aj na obrazku maju ti cinania green.

Oba dva disky o kterých zde píše jsou WD Green.Tvoje rada jí je patná jak automat na kondomy ve vatikánu.

ziadne 2 disky tam nema, ma tam 240tku za 19€ - ty tam mozno vidis Kc, lebo mironet meni menu asi na zaklade IPcky.

na prvy pohlad tam ma mironet bordel, green nema mlc chipy a urcite rovnako velky disk s mlc nemoze mat polovicnu cenu s tlc. Lubovolny SSD M2 co je SATA nech tam kupi a neriesi kraviny.

Jak píše Komár, mironet má levný MLC a za dvojnásob 3D TLC.

Pokud je to pravda:https://www.mironet.cz/ProductList/Compare|362705@@WD_Green_240GB ----- WDS240G2G0Bhned ber, než to stáhnou

MLC..???.. A to jako fakt na 100% pravdivá informace..???Moc se mi tomu nechce věřit..

Podle P/N je tam rozdíl G2 vs G3 - asi použití jiných čipů. Oba budou TLC,

Jedno má Rozhraní M.2 SATA a druhé má Rozhraní SATA IIIJe to jinak napsané a stejné nebo každé má teda jiné rozhraní ?

M.2 – moderní miniaturní rozhraní pro připojení SSD disků, které je vnitřně realizováno přes SATA III rozhraní a jako takové nabízí maximální přenosovou rychlost 6 Gb/s.SATA III – v současnosti patří k nejrozšířenějším rozhraním pro připojení disků. Díky tomu se můžete spolehnout na kompatibilitu s téměř každou moderní základní deskou i zdrojem. Nabízí přenosovou rychlost až 6 Gb/s. Je také zpětně kompatibilní s rozhraním SATA II.Asi to teda bude stejné ale fakt je MLC levnejší nebo je v tom háček ?

Za co mínus ?Jestli nemám pravdu tak jak to je ?

Mironetu neverit v tom co pisou, castokrat tam maji nesmyslne parametry. Je treba se podivat i jinde, a pro oba disky je uvadeno TLC.

Ale to hlavní zde nezaznělo jaký je teda mezi nima rozdíl a jenom cenou to fakt nebude....

Neudáva aj Samsung u svojích diskov, že sú MLC v zmysle multi (veľa)? Aspoň u 1 typu to mal aj u niePro aj u Pro a pritom niePro bolo TLC, Pro bolo MLC. Zaujímalo by ma, ktorý imžimer na číslovku 2 vymyslel slovo multi.

No tak zrovna tenhle 240GB mám, a to už několik let, při spuštění programu pro disky WD mi píše že je nové firmware. To je hezké že se firma stará o majitele i v pozáruční době.

Nebo opravují nějakou chybu