» Poradna » Mobily

Rozdil mezi sdhc a sdh uhs I je to zpetne kompatibilni?

Zdravim,Chtel bych jsem se zeptat na rozdil pametovych karet u micro sdhc a micro sdhc uhs I (ultra high speed) jestli ta druha generace nejnovejsi je kompatibilni s tou starsi nebo neni ?zvazuji koupi po delši dobe novou do svého mobilu lenovo A536 tak se ptám zdeOmlouvam se za chyby pisu zrovna z mobiluPredem dekuji za odpovedi.

Odpovědi na otázku

to neumíš pro popis produktu napsat tuto básničku do googlu?https://cs.wikipedia.org/wiki/Secure_Digital

takže to je zpetne kompatibilni u microsdhc uhs i s micro sdhc ?

Ještě jedou - SNAŽ SE SÁM !!!!!!!!! Pokud bys nebyl shnilý a přečetl si to co ti poslal kolega, tak bys věděl hned!

sem si to přečetl takže ano.

No vidíš a ani to nebolelo.... Ono lenost je hnusná věc :(

Kdyby byl ThomasCZX línej, tak sem nejspíš ani nic nenapíše. Ty se raději sám podívej, jakým hnusným stylem jednáš. Kdybys mu raději místo těch zakomplexovaných keců normálně věcně odpověděl. Tady jsme na diskuzním, ne na shazovačným fóru.

jo a já to teďka hledám a tady není žádná odpověď když jí potřebuju. Neskutečné