» Poradna » Programy

Rozdíl mezi Office Home a Pro?

Uvažuji o koupi balíku "Microsoft Office 2007 Home and Student". Před tím by mě však zajímalo, zda je nějaký rozdíl mezi Wordem a Excelem v tomto balíku a stejnými aplikacemi v balíku "Office 2007 Pro".Vím, že aplikace v balíku Office Ultimate mají nějaké rozšířené možnosti, ale ty mě teď nezajímají.

Odpovědi na otázku

pouzivej OpenOffice a nemusis nic kupovat

Tomu říkám rada! Kdybych nepotřeboval plnou kompatibilitu kvůli tomu co dělám v práci, tak klidně. Nic proti OO nemám, ale zkusil jste si někdy v OO otevřít trochu složitější exclelovský sešit plný maker a vzorců?

Jednak Home je licencována pouze pro nekomerční použití v domácnostech, takže to asi věta "Kdybych nepotřeboval plnou kompatibilitu kvůli tomu co dělám v práci" vylučuje a jinak je spousta informací na webu MS :http://www.microsoft.com/cze/office/overview.mspxh...

Komerčně bych to nevyužíval. A to že bych si doma otevřel soubor z práce snad není v rozporu s licenčními podmínkami, ne?

Pokud vím chybí tam Access a Outlook, tady je nějaká diskuze jak se to dá taky řešithttp://www.czechcomputer.cz/disc_doc-P0646ADDD815EFF9...

Ano vím. Jde mi o to, zda je Word z balíku Home stejný jako Word z balíku Profesional a to samé Excel. Prostě zda Word a Excel nejsou v Home balíku nějak "ořezané".

Klidne to kup. Je to naprosto stejne.

Ty hold si bobr, chybí tam Acces i Outlook,to jen základní rozdíl

Teraz maju dobre ceny v hypermarkete DC++.