» Poradna » Programy

Rozdil mezi free avg a placenou verzi AVG internet security 2013?

Zajimalo by me jestli je nejaky podstatny rozdil mezi avg free a AVG internet security 2013?

Odpovědi na otázku

To bych se divil, kdyby na svých stránkách neměli porovnání produktů.

Jakýkoliv balík, který se jmenu "internet security" obsahuje krome antiviru spoustu dalsich programu (firewall, ochranu messnegeru, HTTP komunikace, atd), coz ma za nasledek podstatne snizeni rychlosti pocitace. Pak uz jen zalezi na tom, jak dobre to je napsane, aby to sezralo co nejmin vykonu pocitace.Free AVG obsahuje zakladni antivirove sluzby, ktere staci na ochranu pocitace.

tanli zpatky na tu tvou hnusnou poradnu mazat dotazy, odpovedi a banovat, svine!

Taky tě zdravím, a přeju pěkný den.

Jinak jsem se teď koukal, proč jsi dostal ban a vůbec se tomu člověku, který ti ho dal nedivím.Choval jsi se tam přesně stejně jako to, co předvádíš zde.

kdyby jsi aspon blbecku nelhal, tahle IB ban nema, tak nelzi a pokud jsi ji tam pridal, tak je videt, jak jsi stejny chudak jako ti ostatni, kteri neunesou ani kritiku, jim se totiz nesmi rict, ze se myli!

Co kdybys své mindráky ventiloval někde jinde? Lidem jako ty se internetová anonymita moc hodí, viď? Když ti někdo řekne něco, co se ti nelíbí, můžeš sprostě nadávat urážet...V reálném životě je to horší, viď? Klidně si dál nadávej do chudáků, blbečků, sviní apod. Třeba ti to udělá dobře a pozvedne ti to sebedůvěru. Zdejší poradna to snese, najdeš si tu kamarády a můžete si založit klub a nadávat spolu.

to co jsi napsal presne prezentuje tu zumpu na poradna.net aspon vis kam patris

Díky. Potřeboval jsem dnes slyšet nějaký dobrý vtip

> AVG nikdy, poslední slovo z mé strany.

Tohle dá na pc jen zoufalec.http://www.avg.com/cz-cs/free-antivirus-down... Když dáš freehttp://www.avast.com/cs-cz/compare-antivirusa k tomuhttp://www.comodo.com/home/internet-security/fi... tak máš vystaráno.Maximálně můžeš vylepšit a to freehttp://www.comodo.com/home/internet-security/fr... komplet vše v češtině.

Jen zoufalec dá do pc jakýkoliv anti* program nebo něco jako comodo firefall nebo comodo i. s.

Proč myslíš?Prohlížení v sandboxu není špatná věc,nehledě o vychytávkách,které má.Každý nemůže být specialista na pc jako ty a nepotřebovat ho.A pokud jedu na pc internet banking tak bez pořádného firewallu ani ránu.

Prohlížení v sandboxu je zbytečná věc. V životě jsem se nesetkal s napadením pc bez interakce uživatele, je to naprosto vyjímečná věc, kterou se nemá cenu zabývat.Mimoto existuje sandboxie, i když i ten házím do stejného pytle jako anti* programy a pdoobně. Není to otázka či někdo je specialista nebo ne, já to praktikuji na všechny a je to otázka všech, pokud někdo projeví určitou míru inteligence (např. tím, že dokáže zapnout pc / notebook, používat myš a klávesnici, tak je prakticky jisté, že je schopen rozeznat co je chtěné a co ne.Jakou má pohledu bezpečnosti souvislost firewall a internet bankking? Prakticky žádnou. Já nemám anti* programy, chovám se na pc běžně, používám dokumenty z netu, surfuju co mi google vyhodí za odkazy, firewall používám pouze ten ve Win 8 a i ten si klidně vypnu, a internet banking používám a budu se i tak cítit bezpečně. Píšeš prostě nesmysly a bezpečnostní mánie na tebe působí dost negativně, docela maj ty tvé řídící buňky zmatek a píšou bláboly.

Krakatoo tak teď Vás absolutně nechápu, existuje mnoho virů, co dokáží ukrást ze systémů důležité informace včetně přihlašovacích údajů. A pokud jde o internetové bankovnictví, tak nechápu důvod vypnutí firewallu včetně antiviru. Některé schopné antiviry rozhodně nejsou reklamními tahy! Proč by se jinak antiviry vyvíjely? To jsou opravdu všude v každé situaci k ničemu? A srovnávat hardware (ovládání myši, klávesnice) se softwary jako je internetový prohlížeč a antivirus? To nevím jak Vás mohlo napadnout, ale systém by měl mít v každé domácnosti alespoň firewall schopný uživatele uchránit před viry když omylem vstoupí na škodlivou internetovou stránku. O stažení škodlivé přílohy z emailu od známé osoby, které věříme ani nemluvě.

Firewall spomauje PC stejne jako AV, bere systemove prostredky, aby analyzoval traffic, je to sice jen par procent, ale proc zatezovat PC zbytecnostemi? AV a firewall slouzi primarne na to, aby chranili uzivatele pre nim samotnym. Ja nepouzivam AV ani firewall roky, platim kartou, paypal a taky cez internetbanking a vim ze se ani nemusim obtezovat skenovanim, protoze sance, ze se PC infikuje sam od sebe je asi taka, ze mne trafi blesk, tudiz stat se to muze, ale je to velice nepravdepodobne. :)

1. věta... Ano, jenže já si je do systému dávat nebudu a divil bych se, kdyby si je do systému někdo dával.2. věta... z hlediska bezpečnosti je používání anti* programů, firewallu, hips, sanboxu a podobně irelevantní, tak proč je používat? To co platí pro bezpečnost platí i pro používání bankovnictví.3. a 4. věta... Antiviry se vyvíjí proto, že takoví postižení jedinci jako ty šíří blud jménem používejte antiviry, z hlediska bezpečnosti jsou na pc potřeba, což je ale blud a lež!5. věta... Ano, jsou.6. věta... blábol, hardware se softwarem jsem nesrovnával, jen tvrdím, že pokud je někdo schopen z hlediska inteligence toho, co jsem uvedl jako první, je schopen i toho druhého.7. věta... když uživatel vstoupí na škodlivou internetovou stránku, tak se nic nestane.8. věta... když uživatel stáhne škodlivou přílohu od známé osoby, taky se nic nestane.

Jo a ještě dodatek, hips není firewall, ale hips, tak pokud myslíš hipsem hips, tak nepiš o firewallu, jen pro pořádek.

Jedna ze součástí kvalitního firewallu.http://www.youtube.com/watch

Hips je jedna věc a firewall druhý.Hips NENÍ součástí firewallu. Hips je součástí některých prodůktů, např. i s názvem firewall, které hips obsahují, pokud se napíše firewall a je řeč o firewallu bez bližší definice, myslí se tím obecná definice pro firewall!Příště tedy uveď, že se jedná o produkty s názvem firewall, které jako svou součást mají i Hips nebo uveď konkrétní název produktu s integrovaným Hips.Pokud budeš psát o firewallu a budeš myslet i na hips, jsi pro mě technický idiot a neberu tě vážně. Jo a včetně těch, co ti daj plusko a včetně těch, co se podobně dementně vyjadřují jako ty, např. nemohoucí.

Mimoto klavalitní firewall je jedna věc a součást hips v produktu s názvem firewall druhá, pleteš hrušky z jabkama, jde vidět, že ti to technicky moc teda nemyslí.

A proč myslíš,že to nejde dohromady?http://s24.postimg.org/8gtb7srjp/image.jpg

Ano, toto je právě ta věc druhá, tedy:"součást hips v produktu s názvem firewall"A teď mi vysvětli jaký má vliv na kvalitu firewallu přítomnost hips v tomto tvém produktu.Definici firewallu máš tu:http://cs.wikipedia.org/wiki/Firewall"Firewall je síťové zařízení, které slouží k řízení a zabezpečování síťového provozu mezi sítěmi s různou úrovní důvěryhodnosti a zabezpečení. Zjednodušeně se dá říct, že slouží jako kontrolní bod, který definuje pravidla pro komunikaci mezi sítěmi, které od sebe odděluje."Hips není síťové zařízení, hips není firewall, hips nemá vliv na kvalitu firewallu.Je tedy blábol cos napsal:"Jedna ze součástí kvalitního firewallu."Tvůj výrok je irelevantní!

A co je na tom složitého pochopit,že firma pod názvem comodo-soft comodo firewall začlenila do tohoto programu programů více?Samotný(kvalitní) firewalldefense+hipssandboxa možnost herního režimu.+ další součásti.Rád si hraješ a nikdo ti nebrání ho vyzkoušet.A občasné bláboly,že brzdí pc se nezakládají na pravdě.I na starším notebooku jede jak blesk.Týká se to i CIS.

Jsem rád, že jsi podstatu snad už pochopil, jen tak dál.Takže mi teď můžeš vysvětlit toto?"A pokud jedu na pc internet banking tak bez pořádného firewallu ani ránu.""pořádného firewallu" = "Samotný(kvalitní) firewall"

Mám CIS a zdržuje to počítač a pořád se to na něco ptá.. Pokročilá ochrana zdržuje ještě víc.Výhoda CIS, je ta že to je legálně zadarmo i pro komerční účely.Lepší je asi používat bezpečné zdroje SW a mít pořešená práva...defense+ sice funguje jako black i white listy.. a ostatní části také (firewall) - ale databáze na netu "cloud" je stejně nedostatečná.Navíc člověk nemá důvod věřit bezpečnostním firmám. Z kauzy prism uvedla ČTK že se firmy co nabízejí bezpečnostní softwarte podílejí na šmírování uživatelů...Asi je lepší používat pouze svobodný sofware a důvěryhodně zdroje software.AVG bych asi kašlal. Avast nevím nevím...Nevím ani o existenci svobodného bezpečnosntího balíku. ClamAV (clamwin) nemá rezidentní štít...

K tomu šmírování... A někteří uživatelé jsou nejenže tak blbí, že používají CIS, dokonce používají i DNS servery Comoda někde v zadku v Americe (což se myslím defaultně nastavuje při instalaci comoda).

Na to nepotřebuješ instalovat Firewall, stačí Chrome a jeho "predikce adres".