Rozdiel medzi dvoma ASUS notebookmi

Rozhodujem sa medzi dvoma notebookmi. Keďže informácie nemám kompletné, neviete mi prosím poradiť, či aj ASUS A6R-B002H  je postavený na platforme intel mobilných procesorov. A či grfická karta ATI Radeon je aspom taká dobrá, ako v Asus A3VC-W005H. A či napalovačka DVD-RW dual, je len na mínuskové DVD-čka. Či aspom číta aj pluskové DVD-čka. Poraďte mi prosím, ktorý sa viac oplatí, pretože Asus A3VC-W005H by som musel brať na splátky, a to by som nerád. Informácie o  Asus A3VC-W005H notebooku mám žiaľ len takéto. Takže rozdiel neviem posúdiť a viem, že v každom obchode si budú hájiť práve ten svoj. Vďaka za ochotu.Keďže je pre vás dôležité aby sa notebook moc nezahrieval bolo by vhodné aby bol postavený na platforme intel mobilných procesorov. Asus A3VC-W005H 15"C/CM380/DVD-+RW/60G5/512MB/WiFi/WinXP Home CZ Cena je asi 41 200,-Sk ASUS A6R-B002H  C380 60G 256M DVDR XPH15,4“ wga DISPLEJ. Procesor Intel Celeron-M 380 1,6GHz, pamäť 512MB  DDRII, 60GB pevný disk, optická mechanika DVD-RW dual, Grafika ATI Radeon ® Xpress 200M, sieťová karta 10/00Mb, modem 56k, WLAN 802,11b/g. Zabudovaná CMOS kamerka 0,35 MP, čítačka kariet, 1xRJ-11, 4xUSB 2.0. 1x Edition. Rozmery 354x284x35.2mm, váha 2,85kgCena: 36 800,- Sk         &n bsp;

Odpovědi na otázku

Ani jeden nie je na ich platforme - ako mobilne berie intel len procaky Pentium-M. A6R ma cipset ATi Radeon Xpress 200M. Ten ma v sucastnosti najlepsiu integrovanu grafiku pre notebooky a je celkom schopna (nieco ako Radeon X300SE). Ale urcite to nie je nieco super s porovnanim s A3VC - X700 je proste terajsi najlepsi mainstream. Okrem toho ma A6R ZDIELANU vga pamat, takze tak.A3VC ma zasa leskly displej XGA a grafiku X700 - tympadom to bude kurit trochu viac - pozri si http://www.atcomp.sk/zbozi/asus-a3vc-15c-cm380... (btw., ako si hladal??? Tu je vsetko pekne krasne). Vydrz budu mat ale nizsiu - jednak je to na Celeron-M (takze sa nedokaze podtaktovat), ten NB s X700 bude aj dost brat elektriny a X700ka aj dost hreje, takze sa bude velmi casto spustat vetrak (najma pri najvykonnejsom rezime grafiky).DVDcka to cita obojetne (+/-).  C.