» Poradna » Programy

Rozdělení Word dokumentu po stránkách

Zdravím všechny!Měl bych jednoduchý dotázek či prosbičku. Mám word dokument (přes 200 stránek) a potřeboval bych ten dokument rozdělit co stránka, to samostatný dokument. Podařilo se mi to pomocí pdf, ale žel to potřebuji bez wordu a zpětná konverze to neskutečně rozhází. Předem děkuji přátelé i nepřátelé.

Odpovědi na otázku

Tobě nejde Gúgl? 20 sekund hledání (COŽ JSI KLIDNĚ MOHL UDĚLAT SÁM): http://www.vbaexpress.com/kb/getarticle.php

Tohle moc nefunguje. Nechce to povolit makra, přesto, že makra povolená mám.

Tak se mi to podařilo, ale nějak to zprasilo formátování a původní jedna stránka je roztažena na 3. Někdo nějakou rádu?

Naklikat si vlastni makro?Resit duvod, proc to "zprasilo formatovani"?

No vlastní makro, já jsem hrozně rád, že jsem to makro dokázal vytvořit

Stále ti zbývá třetí možnost: CTRL+C a CTRL+V.Hodně štěstí.

For muze spocivat v sablone / stylech. Nebo je v makru nejaka trivialni chyba. Vtipna by mohla byt i znama vlastnost MS Office, kdy stranka vypada uplne jinak podle konkretni nainstalovane tiskarny (v tomto pripade u Vas a u tvurce puvodniho dokumentu).Ale nezname-li detaily toho "zpraseni formatu", je to vestba z kristalove koule.

Macro by mělo být správné. Z diskuze si na něj nikdo nestěžoval. Šablony žádné nainstalované nemám. a nových souborech to hodí o mezeru navíc, tím pádem to skočí na 2 stránky.

Patrejte po te mezere. Nebo do makra doplnte jeji odstraneni.

Tak ta mezera je pěkně zatrolená! Není formou mezer zapřed odstavci ani odentrováním. WOT E FOK?!

Na zacatku stranky? Na konci? Nekde jinde?

asi tak 3 řádky od konce stránky, co tam je text

To jako že se ještě trápíš s těma mezerama? Za ty dva dny to přece už dávno musíš mít rozdělený ručně.

Taky nechápu, co tu ještě řeší. FUNKCNÍ návod dostal, tak co ještě chce? Za ručičku přivézt až k vymazání i té poslední mezery? Už je mohl mít dávno smazané buď ručně nebo malým makrem.

Funkční návod to absolutně není, když mi to hodí jednu tránku přes 2, resp. 3!!!Ano výborná poznámka, měl bych to dávno rozdělené a taky že mám. Problém je, že to musím dělat každý týden, tak mi to práci dost ulehčilo. kor když je to tak jednoduché, jak říkáte...Za ručičku nechci aby mě nikdo vedl. Mezera odstranit nejde ať jsem dělal co jsem dělal

Možná je to tajný, ale nešlo by ošéfovat rovnou na vstupu, aby 'někdo' těch 200 stránek nezmatlal do jednoho dokumentu? Asi nikdo tady neví přesně, jak tvůj dokument vypadá, ale naklikání vlastního makra by to mělo řešit. Nejsou třeba ještě na stránkách oddíly?

Funkční návod to JE! Že pro tvůj KDOVÍJAKÝ dokument nefunguje přesně kvůli mezerám - to je už na tobě. Snaž se trochu i sám. Aha, tak mezera "odstranit nejde", ale zároveň to už "dávno máš".Tak si třeba napiš druhé makro a ty mezery v druhém průchodu osekej.Proboha, co to je ze dokument, který musíš každý týden rozdělovat?! Ta předchozí rada je dobrá. Řeš to taky u zdroje toho souboru. Ať je vygenerován způsobem, který dokážeš rozdělit. Nebo ať je zrovna vygenerován do mnoha souborů, jak potřebuješ.

Prosímtě a vysvětlíš mi, jak osekat mezeru, která není ani odentrovaná ani mezerou předza odstavcem?

Už jsem se tím nějak proklikal a z té druhé stránky mi zbývá akorát záhlaví. Nevěděl by někdo příkaz na smazání záhlaví na druhé stránce? Případně druhé stránky uplně? Děkuju