» Poradna » Počítačové sítě

Rozděleni souboru na více míst

Ahoj... Mám soubor, s mými videi, který bych chtěl nahrat ... (nevim kde, to potřebuju poradit) někde, odkud by si daný člověk mohl ten soubor stahnout a to přes klienta utorrent.. tak aby ho stahoval odemne a zaroven i z toho mista... předpokladam že se za to plati což je pochopitelne... nějake napady? ja nevim jestli nějake misto někde na něčím serveru, nevim jak co hledat...

Odpovědi na otázku

Teoreticky a složitě ano, ale rychlejší bude uploadnout soubor na nějaké uložto a poslat odkaz. V každém případě musíš všechna data nejméně 1x odeslat ze svéhho počítače, protože jinde nejsou.

To co hledáš je seedbox. První co jsem našel např tady: https://seedbox.io/ Možná jsou i levnější/lepší, nevím, to už si najdi sám.Stačí když ten tvůj torrent nahraješ tam, a když ho budeš sdílet i ty tak si ho ostatní lidé budou moci stahovat jak od tebe, tak z toho "serveru" seedboxu.