» Poradna » Mobily

Rozdělení obrazovky

Ahoj. Mám Xiaomi Redmi Note 7, Android 10 a Miui 12.5.1. Bohužel se mi nezobrazuje tlačítko rozdělení obrazovky a nefunguje ani pomocí zkratek v nastavení. Před aktualizacemi tato funkce fungovala. Nějaká rada? Děkuji

Odpovědi na otázku

Není to sice pravidlo všech mobilu,ale u některých je po aktualizaci třeba udělat tovární nastavení aby vše fungovalo jak by mělo.

Jsem rád, že s tebou můžu i souhlasit I přes ty mínusy, máš pravdu. Výrobci se snaží tvářit, že to nutné není, ono to často i zdánlivě normálně funguje, ale člověk potom při používání občas narazí na nějaké podivné chování, nefunkční nějaké věci, které ostatním lidem na stejném telefonu se stejnou verzi androidu fungují nebo třeba jen telefon výrazně rychleji spotřebovává baterku, přestože jinak funguje jakoby normálně. Takže i když to není pohodlné všechno obnovovat, tak pokud člověk chce, aby telefon po velké aktualizaci (změna verze androidu) fungoval korektně, je vhodné to tovární nastavení provést.