» Poradna » Programy

Rozdeleni Hry na party Hledam Soft

Zdravym mam prozbu nevyte nekdo o nakym softwaru nebo rade jak rozdelit hry na party popripade na instalacky kdyz hra ma napr: 5giga popripade 12 giga a nechci si kupovat 8,5 dvd je nakej zpusob rozdelit instalacky nebo rozpartovat soubory tak abych mohl nasledne vypalit napr na 3 prenosove media typu dvd 4,7 giga je moznost naky soft je to mozne dekuju za odpoved

Odpovědi na otázku

A co takhle TotalCommander ???
nabidka soubor --> rozdelit soubor
rozbijes si to na vlekist souboru jakou potrebujes a pote si to opet pres nej slozis do puvodniho souboru, obrazu, nebo jak si to mel.

dik za radu odzkousim

na nic nejlepší je WINRar