» Poradna » TV, audio a video

Rozdělení hry na dva monitory

Dobrý den mám dotaz zda je možné hrát hru a rozdělit si ji na dva monitory příklad na prvním monitoru bude hra a na druhém bude třeba jen mapa dané hry nebo jestli na to není alespoň nějaký program

Odpovědi na otázku

Nejde to takhle to nefunguje jedině že by sis mapu našel na netu a otevřel vedle v prohlížeči

Tak alespoň jsem se zkusil zeptat když nejde tak nejde ale děkuji za odpověď

Mysela by to podporovat primo ta hra, pak bys to jiste nasel v navod/dokumentaci/nastaveni.

Proč si sám odpovídáš?

Některé hry to umí, třeba letecké simulátory, že se dají některé přístroje přetáhnout na druhý monitor. Ale musí to podporovat přímo konkrétní hra.

Super a nevíte náhodou nějakou hru která to podporuje ale žánr RPG nebo nějakou strategii letecký simulátor by mi asi nic moc neříkal ale každopádně děkuji moc za odpověď už jsem myslel že nic takového nepůjde

Tak já nevím, ale hry si vybírám podle toho, co mě baví. Ne podle toho, že podporuje nějakou funkci V oboru RPG dost pochybuju, že něco takového bude.

No to já právě taky lítání by mě určitě nebavilo ale když už mám zapojeny druhý monitor tak jsem se chtěl zeptat jestli by někdo o něčem nevěděl alespoň jsem to zkusil lepší se zeptat než mlčet

Mluviti stříbro - mlčeti zlato Říká staré přísloví.

Ale zeptání je něco jiného Líná huba holé neštěstí.

Podporuje to Supreme Commander 1.

Dá se toho docílit v EVE online. Nejde to přímo, ale je na to workarround (nastavit zobrazení v okně, ručně nastavit rozlišení přes požadovaný počet monitorů, následně maximalizovat, a střed pohledu posunout tak, aby byl na jednom z monitorů tam kde je potřeba).Takže to by byla ta "nějaká hra". Ale k čemu ti to bude netuším. Možná snad že by šel podobný workarround použít i jinde.