» Poradna » Notebooky

Rozchodím toto pc ?

Dobrý den,rád bych se zeptal jestli mi toto pc půjde rozchodit nebo mi něco chybí,neladí :D.(os. mám)procesor-AMD Vishera FX-6300napájecí zdroj-Seasonic Energy Knight SS-500ET, T3 500W OEMDVD vypalovačka-Samsung SH-224DB, černá Bulkzákladní deska-ASUS M5A97 R2.0 - AMD 970interní disk-Seagate Barracuda 7200.14 - 1TBgrafická karta-MSI R9 270 Gaming 2Gchladič-GELID Solution Tranquillo - revize 2operační paměť-Kingston HyperX Blu 4GB DDR3 1600Pokud by měl někdo nápad na lepší pc v této cenové relaci(cca +- 12 tis.) tak se rozhodně zlobit nebudu :DNebo kdyby měl někdo tip na pc skříň (skříň do ceny nezahrnuji) pro tohle všechno tak budu jen rád :)Děkuji všem předem za čas a úsilí které stráví mými problémy :) .

Odpovědi na otázku

http://www.czc.cz/a-data-xpg-v1-0-4gb-ddr3-... Paměti dej s napětím 1.5V, jinak ok.

Vlastne je to docela dobre, zdroj n eni nic extra, ale taky existuji daleko horsi, urcite bude stacit, deska za tu cenu slusna, s diskem se toho moc vymyslet take neda pri tomhle rozpoctu. jenom bych doporucil oc nejdriv prikoupit dlasi 4gb modul, precijenom 4gb zacina byt uz trochu na hrane. Jinak co se skrine tyce tak uplne minimum je cooler master elite a pokud byste chtel kvaltni skrin odporucuji Carbide 300r.