Rozchodím Photoshop CC na 1.4 GHz dvoujádru Intel Celeron 2955U?

Zdravím, zajímá mě, jestli reálně rozběhnu Photoshop CC na zmíněném procesoru. Na webu adobe je doporučená konfigurace: "Procesor Intel® Pentium® 4 nebo AMD Athlon® 64 (2 GHz nebo rychlejší)"Děkuji za odpovědi :)

Odpovědi na otázku

Ano, má vyšší výkon než ty dva dohromady.

Děkuji, mátla mě tam ta frekvence a chtěl jsem mít jistotu :)

K hodně hrubému porovnání se podívej třeba sem:http://www.cpubenchmark.net/cpu_list.phpPentium 4 2GHz - 189 bodůCeleron 2955U - 1592 bodůAthlon na 2GHz byl tuším 3000+, ten má 450 bodů.Ale je to jen orientační.

tu jde hlavně o RAM

Ram je 4 GB, tam si myslím problém nebude, ale děkuji všem :)

tu jde hlavně o RAM