» Poradna » Mobily

Rozbitý displej

Dobrý den. Dnes jsem si všiml několika miniaturních zelených čtverečků, které jsou vidět jen na černém pozadí, ne když je mobil zamčený nebo mobil používám. Je to závada a mám mobil reklamovat?

Odpovědi na otázku

Ne. Bylo by to zbytečné, reklamace uznána stejně nebude >> oxidace >> špatné zacházení....

Koukám, že vy budete ten případ arogantních z*dů "techniků", kteří o technice či elektronice nic neví, umí akorát používat teplovzdušnou pájku, na vše je řešením přehrání SW, FW, ROM a podobná zaklínadla a hlavně analýzy na dálku. Bez jakéhokoliv obrázku od OP, otevření přístroje, atp.

Nechápu vaší reakci. Vy nevíte jak vypadá zničenej pixel? Proč tady ta poradna je? To je jako špatně že si neumím poradit sám? Můžete tohle jen přeskočit a vůbec nereagovat. Nikomu jste nepomohl.

Hummus nechápu jaký máš problém, že musíš takhle zle reagovat na normální věcnou odpověď.

To není věcná odpověď, ale pitomost...

Je ale pravdivá, šance na uznání reklamace je velmi malá.

To záleží na tom, kolik těch mrtvých pixelů má a jaký má výrobce stanoven počet pro uznatelnost reklamace. A pitomost je to, že by u takové závady operoval s oxidací...

Typ telefonu? Stáří?

Xiaomi redmi 4A, půl roku. Jsou to rozbité pixely. Nemohl jsem si vzpomenout jak se tomu říká.

No můžeš to reklamovat. Ale většina výrobců má stanovený určitý přípustný počet mrtvých pixelů a pokud ten počet není překročen, tak se to nepovažuje za závadu.

Tak jich tam okolo 10

To si myslím, že by měli v pohodě uznat, záleží na tom, u jakého prodejce jsi to kupoval.