Rozbité tlačítko power button

Dnes ráno jsem zapl pc a tlačítko power button již nevylezlo spět ven (zalman mini tower t3). Budu rád za všexhny odpovědi.

Odpovědi na otázku

Děkujem za oznámení.

No, a co chceš slyšet? Že nemůžeme vědět, co se zaseklo? Že to nahráním kouzelného driveru neuvolníš? To prostě musí někdo manuálně zručný zjišťovat na místě. Někdy je to jenom smítko, někdy jenom mikrospínač vyklouzl z držáků, někdy se ty držáky rozpadly, někdy odešel mikrospínač. Rozhodně je to na opravu na místě a ne pro dálkově řízeného laika.

Problém vyřešen vypadl spínač