» Poradna » TV, audio a video

Rozbitá televize

Dobrý den, mám dotaz, syn mi bouchl autíčkem do televize a obraz zhasl, zvuk jde ale to je všechno. Máte zkušenost s cenou opravy a zda je to možné? Nebo jestli se to vůbec vyplatí? Případně, vykupuje to někdo na náhradní díly? Předem děkuji za odpověď. T. BESEDA

Odpovědi na otázku

Nechápu jakou zde očekáváš odpověď, když ani nenapíšeš model a stáří televize.

Bude to stát 5.789 Kč včetně daně!

Nejsem si jist, jestli nezdražili tranzistory, spíš bych tipoval tak 5850,-

Tranzistory může přinést vlastní; třeba ze staršího procesoru, tam jich bývá dost.

Aji ty elektronky z Katody holomóc sa už blbě zhánijů.

Tak něco se sehnat dá.CZK 338.40 25%OFF | AIYIMA 2PCS GE 5654W GE5654 Vacuum Tube Valve Vacuum Electronic Tube Upgrade For 6J1 6m1 6AK5 6J1P EF95 Pairing Audio Amplifiershttps://a.aliexpress.com/_mNWVp9Q

Na tvé otázky ti odpoví jedině servis, protože nikdo tady netuší, co se televizoru vlastně stalo. Může to být blbůstka, ale také něco závažného - dost to záleží na síle úderu a podobně.Kromě toho: Těžko bude existovat ceník s položkou "Oprava po úderu autíčkem". Prostě se musí zjistit, co se milé televizi doopravdy stalo (a informace o autíčku budou jednou z nejméně relevantních informací. Ostatními informacemi dost šetříte).

Ok, díky za normální odpověď.

Snad jsi na svůj dotaz nečekal rozumnou odpověď. První a jediná věc, co můžeš udělat, je jít s tím do servisu nebo si pozvat servis domů.

ludia su divni, teraz tu bol pan, ze som mu pred pol rokom nastavoval outlook, ze ake ma heslo. Cojaviem ake mas heslo? Ale ty si mi to nastavoval!!!! Tak sa ho pytam, komu platite? On nevie! Nikomu neplati! Nemozes dopice nikomu neplatit, raz za rok platis domenu aj hosting. On nevie. Tak mu vravim, nepomozem vam. Nasraty (na mna) odisiel.

To jsi ještě slušný. Slovo divní bych nahradil vy......(lze použít spoustu slov) I když to takovým exotům logicky a s fakty zargumentuješ-vysvětlíš, stejně je naštveš, protože zjistí, že je/může být někdo chytřejší, než jsou sami a nabudou pocitu, že z nich děláš .....("méně bystré").

čekat "normální" odpověď na dotaz postrádající naprosto jakékoliv použitelné informace (stáří TV, značka a typ, příp. pořizovací cena) je neprosto mimo realitu...Krom rady kontaktovat servis té tajné značky a zeptat se tam, ale to tě mohlo napadnout samotného.

"MONETA_Money_Bank" Nuda za přepážkou?

Podle toho, jakým autíčkem.

To je pravda, na Audiny docela podražily náhradní díly.

Spravna otazka, ci je to auticko na hranie sa, alebo trebars nejake V3S nalozene surovym drevom.

a myslite, že na zaklade tohohle vam nekdo neco rekne? :) to je jako byste mel auto, ktery nestartuje a tady se ptal, cim to muze byt a kolik muze byt oprava .)