» Poradna » Windows (a jiné OS)

Rozbitá plocha

Dobrý den, mám problém s Windows 10. Po vypalování CD a restartu se mi na ploše objevil obsah C:/, také v průzkumníku je místo Plocha C:/. Nemá to náhodou něco s souborem desktop.ini? Obnovení systému provést nemohu, nemám bod obnovení.Děkuji za pomoc :)

Odpovědi na otázku

Nerozumím, ukaž screen. Souvislost s pálením mi uniká zcela. Pokud byl OS upgradován a nebyl v pořádku čistě instaluj. Pak sděl, zda to je už OK.

Jedeš samozřejmě stále na upgradovaném systému, že..???.. No, jak jinak, že..???.. Chybou všech těch zelenáčů je, že si o čisté instalaci OS jakéhokoliv Windows nepřečetli ani řádku.. Na netu je o tom přehršle informací a podrobných návodů.. .. Hlavně, že se nevědoucí zelenáči střemhlav bez rozmyšlení pustili do upgrade na Windows 10.. njn.. Je to zdarma akce řízená MS, tak proč ne, že..???.. Hlavně, že je to zdarma.. Ovšem následky jsou v mnohých případech katastrofální.. Nemluvě o nevědomosti, zda-li je HW jejich pc kompatibilní s OS W10..

...to si mu teda "bohove" poradil - istotne sa ti podakuje.