» Poradna » Web a internet

Router

Ahoj, doma mam router, standartni sifrování, port mam 13, kde nikdo okolo neni, aby se to nerusilo a je zaheslovanej, ale presto, kdyz se nekdy na nej pripojim z mobilu, tak mi mobil napíše, zakázáno připojení :\ Tak se odpojim a pripojim treba 3x a pak už to jde. Myslite, ze je router vadnej?Diky za rady

Odpovědi na otázku

Port 13? Myslíš jako vysílací kanál wifi 13? No a co to znamená standardní šifrování? Nappiš typ zabezpečení a typ šifrování.

Sorry vysilaci kanal ;)WPA/WPA2 PSK

Aha, tak nastav místo WPA/WPA2 jen WPA2 a šifrování pokud tam je něco jiného (např. TKIP+AES) nastav jen AES, pak restartuj router, v mobilu odeber síť a znovu naskenuj a přihlaš se a mělo by to být OK

Dik zkusim

Alebo je vadny ten mobil, resp. mozno nejaky SW problem v tom mobile?Ine zariadenia sa spravaju na tom routri ako?Mozno by stalo za pokus zmenit kanal napriklad na 9 a pozorovat, ci sa to bude prejavovat.

Vsude mi jinak mobil šlape, jinak zarizeni na router se pripojuji podobne, obcas problemy,Jinak 9 je total zasekana

A to je problém? Veď máš ešte ďalších dvanásť kanálov 1-8, 10-13, keď odpočítame 13-ty, stále ich máš dosť :D

Všechny jsou plné, 13 je jediná bez rušení