» Poradna » Počítačové sítě

Router

Dobrý den mám takový problém. Domá http://www.alza.cz/tp-link-tl-wr741nd-d15529... mám tento router wifi funguje v poho, ale připojenej stolní pc funguje, myslel jsem si že by to mohl být kabel nebo síť. karta, ale když jsem připojil kabel do ntb tak mi to nechce vůbec nic načíst... prostě se nepřipojí zkusil jsem všechny lan porty u některých se dokonce rozsvítí kontrolka, že je kabel připojen, ale jinak se nic neděje pc načítá a pak nic nejde buď je to nečím omezení nebo nejde a většinou když už se načte tak se mi zobrazuje jako veřejná síť ve win7 a nejde to ani přenastavit na domací.... kontrolky mi svítí normálně wifi, on, a problikává tam nastavení, ale to už teda netuším proč mi bliká, ale dělá to už od jeho spuštění takže to považuji za její normální vlastnot.. :D děkuji za rady

Odpovědi na otázku

ještě mi tam teda blíka kontrolka mezi lan4 a uzamčením.... jestli to bude k nečemu...

Zřejmě nemáš spuštěný dhcp server a notebook i PC požadují přidělení adresy právě od dhcp.PrasatkoPee

router jíž beží cca půl roku poblém začal až teď.... btw... se mi to najednou připojilo na lan4 když jsem to zkusil přeházet... ale stejně bych byl rád aby fungovaly i ostatní lan porty...

no a teď mi jdou už všechny :D tak to je ted divný čím to mohlo být ?...