» Poradna » Web a internet

Router

Dobrý den,poslední asi měsíc mám problém s rychlostí internetu. Mám přenosný počítač v místnosti na stálém místě, kde s ním pracuji. Když notebook přesunu o metr jinam tak mi okamžitě kolísá rychlost internetu na bod mrazu. To znamená, že mi internet prakticky nejede nebo jen pomalu. Chtěl bych se poradit jestli někdo neví čím to bude jestli bude slabý signál od routeru nebo jak to vyřešit. Problémy mám jen v jedné místnosti a jinde je to v pořádku. Děkuju za odpovědi.

Odpovědi na otázku

Možností je několik, nejpravděpodobnější varianta je, že něco v místnosti odstiňuje wifi signál.

Doplnim ze ruseni muze pochazet jak nejakeho jineho vaseho elektrospotreice, tak treba vlivem cizi WiFi, ktera vysila na stejnem kanale.jako prni bych vyzkousel zmenit kanal na routeru.

Připoj ten notebook kabelem a pojede to dobře i o ten metr vedle.