» Poradna » Notebooky

Router v notebooku shazuje připojení

Dobrý večer, již přibližně dva až tři týdny mám problém s routerem v notebooku. Přijímá signál naprosto nestabilně, často shodí připojení a ukáže, že žádné není v dosahu nebo se prostě odpojí od mé domácí wifi. Toto se stává na všech sítích, takže problém je v NTB. Již jsem několikrát přeinstaloval ovladače (jedná se o Ralink RT3290 802.11bgn Wi-Fi Adapter ), v nastavení napájení odškrtnul možnost počítači vypínat toto zařízení z důvodu úspory energie, několikrát toto připojení zakazoval a povoloval v ovládacích panelech, spamoval v CMD ipconfig /renew atd. A už si vážně nevím rady. Nenapadá někoho prosím něco?

Odpovědi na otázku

V notebooku není router.

Ak sa to v minulosti nestavalo, tak tam pichni presne ten isty ovladac, aky tam bol vtedy ked to fungovalo. Pravdepodobne to fungovalo po zakupeni a prvotnej instalacii systemu.

vrátil jsem na verzi ovladače po zakoupení a moc se nezlepšilo. padá to ne každých deset sekund ale 20.

Casto to takto blbne ak si sused za stenou zapne svoj (uz piaty) posilovac wifi signalu a to este na 40MHz. Vtedy sa mozes ist s celym wifi klouzat.

Teoreticky se mohl odpojit nebo poškodit jeden z anténních kabelů mezi kartou a rámem displeje - v nových NTB jsou dvě antény, jedna horizontální a druhá vertikální, aby se vyloučil vliv vzájemné polohy vysílače a notebooku. Jako další bych vyměnil síťovku za jinou (ale já ji mám odkud vzít).A až dojdou nápady co skusit, je tu servis, možná i záruční oprava.

Copak to je za NTB který má v sobě router?????? Rád se nechám poučit, protože to jsem opravdu ještě nikdy neviděl