Router Problém s IP

Dobrý den, dnes jsem chtěl nainstalovat router AUSUS RT-AC51U instalace proběhla v pohodě, potom to chtělo abych restartoval router to jsem udělal a když jsem se znovu přihlásil tak na mě vyletěla tabulka máte nepovolenou, blokovanou nebo neaktivní IP adresu. Nevím kde to nastavit ale na starém routeru to vše funguje. Co mám dělat. Děkuji za odpověď.

Odpovědi na otázku

1. Podívat se do nastavení "starého" routeru - opsat si hodnoty.2. Stejné hodnoty nastavit v nastavení nového routeru.Hotovo - vše funguje jako dříve.....

Sice nevím, kde to na tebe vyletělo (Aušusy nepoužívám), ale pokud jsi nastavil stejné hodnoty jako na starém routeru a přesto to nefunguje, je možné, že provider kontroluje MAC adresy připojených zařízení.Řešení: Naklonovat na Asus WAN adresu starého routeru nebo providerovi nahlásit novou.

Obaja mate absolutnu pravdu