» Poradna » Počítačové sítě

Router prenosny s modemem - jaky?

Jsem stary a jeste k tomu lama. Potrebuji poradit jaky koupit prenosny routr se slotem na SIM. Pro cesty, kratkodobe chata .... Elektr. k dobijeni bat. vetsinou bude k dispozici. Dnes jiz asi bude jen 3G malo, i kdyz ... Velikost je lhostejna. Vim, ze to umi i hotspot u tlf, ale nechci to trapit a mit tlf vecne na nabijecce. K routru bych pripojoval max. 2 ntbk + tlf. Diky za rady.

Odpovědi na otázku

Ozvete se mi na email. Pokud jste z Prahy, můžu Vám věnovat jeden od Vodafonu - má slot na SIM, ale nemá vlastní baterii (musí být v zásuvce).

je to tenhle: https://www.vodafone.cz/pripojeni-bez-kabelu/ (na 90% jsem si jistý, že nemá blokaci proti použití SIM jiného operátora...)

Prenosny sice je, ale zjevne nema baterku; coz je nevyhoda. Nebo se mi to zda?

Nemá baterku. Musí být připojen do zásuvky.

Dekuji. Ozval jsem se; mrknete prosim event. i do spamu.