» Poradna » Počítačové sítě

Router po poslední aktializaci firmware nedává ip

Dobrý den. Mám problém můj sice starší router CC&C WA2204A mi nedává ip na správu. Tento problém se zjevil po poslední aktializaci firmware vypadá to že firmware je vadný nebo tak něco zkusil jsem vše. Prosím poraďte jiné možnosti než servis nebo nový router.

Odpovědi na otázku

Skontroluj si zda je zapnute DHCP. Jinak tam nahraj starší firmware nebo klientům přiděluje ip manuálně.

a čo máš vo vlastnostiach svojej sieťovej karty?

Vše na default

btw sorry psal jsem to na mobilu a tam mám jiný učet proto se jmenuju jinak

inak: vo vlastnostiach ti router pridelí nejakú IP? "ovl.panel-centrum sietí-pripojenia-podrobnosti"

ne jako by v tom firmwaru bylo dhcp default vyplé

ak nepridelí žiadnu IP tak sa s ním rozlúč minimálne po dobu servisu. a ten ťa mimochodom vyjde asi drahšie než nový router(mám na mysli z tých lacnejších samozrejme )no niečo vo vlastnostiach sieťovej karty byť musí!!!https://mega.nz/!KVMQmbob!iL0zmUZzBgoh8unK0_xecsJxTzHiQDmv-8DdM24AB6Ynejak takto by to malo vyzerať

a pujde když napojím jiný router funkční který má DHCP a mezi něj a můj pc dám ten poškozený aby přiřadil ip to asi nepujde co

tým si veru nepomôžeš. napoj funkčný router a internet nerieš. ak sa máš chuť pohrať, pripoj ten vadný router cez LAN port, na karte prideľ IP pevne z rozsahu adries ktoré prideľoval v rámci DHCP a skús sa k nemu pripojiť

ok odzkůšam

Buď nejede dhcp nebo to chce reset