» Poradna » Počítačové sítě

Router Linksys WRT54G

Mam router Linksys WRT54 G a widows xp hom a chcem si bezdrôtovo spojiť notbuk aby mi išiel internet aj keď budem mat vypnutí domáci počítač môžete mi poradiť čo treba nastaviť v routri aby som to rozbehal trocha podrobnejší popis som lama Vdaka

Odpovědi na otázku

widows xp hom v tom nehrá roli. důležitý je typ připojení k internetu
stačí píchnout internet do WAN portu, potom to přípojit kabelem k PC, otevřít si 192.168.1.1, heslo je v manuálu. Tam si otevřít záložku Wireless, zadat údaje, potvrdit. To je celé

pokud máš kabelovku, návod je zde: linksys.custhelp.com ...

pro ADSL: linksys.custhelp.com ...

Diky už som to rozbehal

to je dobře, pěkný den