» Poradna » Web a internet

Router dlink di524

Zdravím mám problém chci jít na stránky 192. 168.0.1 dám heslo admin a ukáže mi že mi spojení s tímto vebem není soukromé co stim router sem resetoval teď je volný pro všechny bez hesla ale nemůžu se dostat kde chci na úvodní stránku dík za rady

Odpovědi na otázku

OS je v poriadku, datum správny?

Pre router dlink di524 su prihlasovacie udaje po resete:meno: adminheslo: nic (prazdne)Konfiguracna adresa: 192.168.0.1Ty si to zadal asi naopak.

Ten router je prehistoricky (mam ho jeste nekde ve sklepe). Je klidne mozne, ze jeste nemel pristup k administraci pres sifrovane spojeni (hledat ve sklepe pro overeni ho nebudu).Dnesni weby pro vsechny formulare s heslem ocekavaji sifrovane spojeni, jinak hlasi ze pripojeni neni soukrome.Vzhledem k tomu, ze se pripojujes k routeru pres domaci sit a jeste k tomu s defaultnim heslem (po resetu), muzes tu hlasku klidne ignorovat.