» Poradna » Počítačové sítě

Router Belkin..jak nastavit.. prosím rady..Spěchá

Dobr den.. Na jeden den sem odpojil router od pc a další den vše vrátil, počítač se ale k internetu nepřipojil a na routeru svítí modrá barva takže vše by mělo šlapat.. Počítač mi píše "v tomto počítači chybí jeden nebo více síťových protokolů"

Odpovědi na otázku

Aký OS? A sieťové protokoly a kartu si vieš predsa overiť

Win 10.. Jsem laik.. Musíš na mě jak na debila :D

Router možná stačí jenom restartovat.

Nestačí

Spusť cmd jako správce a zadejipconfig /allDej sem screen.

K čemu ip?

On nechce IP. On chce výpis nastavení ip protokolu. PrasatkoPee

Jen tak od boku. Zkus jako první ipconfig /renew.PrasatkoPee

"...Počítač mi píše "v tomto počítači chybí jeden nebo více síťových protokolů"..."Spíše je router v pořádku.

http://superuser.com/questions/947418/no-inter... Podívej se ne na síťový adaptér a zašrkrtej ty protokoly, určitě to poběží viz odkaz

A proč mi to píšete?

Lebo je slepý