Router a rychlý internet?

zdravím

uvažuju o zapojení internetu od 802.cz o rychlosti 50/50 a potřebuji poradit jaký router by se pro takový internet hodil nebo jestli doporučujete nějáký jiný druh rozvedení internetu po bytě

díky :)

Odpovědi na otázku

kup router, který podporuje normu IEEE 802.11n

právě to písmeno "n" je důležité pro využití rychlostí pro WIFI připojení...

ok díky

doporučuji si z opakovat jednotky rychlosti datového přenosu. Protože tak rychlej net mít fakt nebudete.

on žádné jednotky nepsal a logicky vyplývá, že myslel 50 / 50 Mb , což také firma 802.cz nabízí....

pointa je ta že on nebude mít rychlejší připojení k internetu než koupí bězný nový wifi router.

no dyť se ptá jakej router má koupit

samozřejmě že wifi je pomalejší než kabel , ale vždycky může PC připojit po kabelu...

Tak tu pointu rozveď , radile.

No, já mám TP linka za 7 stovek a brzdí to z 50 na nějakých 35-40 Mbit/s (pokud není závada na přijímači pravděpodobně bude u providera, ale ten se dušoval že u něj není).
To je skrze kabel, wifi to dál ještě víc zazdí...

Po byte idealne UTP kabelem. Pokud to nepujde, tak WNDR-3700 nebo DIR-825.