Router a pripojeni k siti

Mam pripojeni od providera v pasmu 2.4GHZ.Doma mam 2xpc ktery bych chtel pripojit k netu.Koupil jsem si k tomu router.OD providera mam pridelenou ip adresu 10.10.*.*Jak prosim nastavit router a pocitace aby mi vse fungovalo?Provider mi reklze natom nic neni.To je ochota :(Ja bych to udelal nasledovneRouter:LAN:IP:192.168.1.1 Maska:255.255.255.0 WAN:IP:IP adresa providera 10.10.*.* Maska:255.255.255.0 Brána:A na pc bych nastavil sitovkuIP:192.168.1.2Maska255.255.255.0Brána:IP adresa providera 10.10.*.*nejak mi to nefunguje nevi nekdo co s tim?

Odpovědi na otázku

Jako branu na PC si samozrejme musis nastavit adresu routeru. Naopak v routeru si musis nastavit branu providera.

Myslite to takhle:Brana pc=ip adresa routeru lan nebo wan?v routeru myslite nastavit branu providera u polozky wan ?