» Poradna » Ostatní

ROOT

Dobrý deň, prosím vás, ako by sa dalo overiť, či je telefón ROOT-nutý? Je podľa vás aplikácia Root Checker relevantný nástroj na overenie ROOT-u? Prípadne, ako odstrániť ROOT zo smartfonu? Ď :)

Odpovědi na otázku

Ty nevíš, jestli jsi dělal na telefonu root?

On to asi nevie, lebo to nie je jeho telefón.....

Třeba má starší telefon, kde už z výroby byl root-nutý.Některé modely bývaly.

To bývaly jen nějaké hodně pochybné značky, to by ani nestálo za to řešit :)

Samo, vlajkové modely to nebyly.Tuším, že to byly dávné i Huaweie, nebo nějaké takové Čínské značky. Ale v té době to byl stále použitelný mobil se sotva 200MB ROM.

Starší telefón? Rootnutý? Bez Androidu? Alebo rootnuty z bazáru? Alebo z nejakého vrecka?