» Poradna » Mobily

Root

Zdravím! Chtěl bych se zeptat, vlastním mobil Lenovo Vibe P1m, který chci rootnout pomocí ADB. Vše dělám podle návodu a správně. Avšak po zadání příkazu "fastboot boot recovery.img" se v příkazové řádce ukáže "waiting for device", a dál nic. Pokud má někdo zkušenosti s rootováním, nebo měl stejný problém a vyřešil ho, prosím, napište mi jak. Díky!

Odpovědi na otázku

Nainstaluj ovladače.

A kde mám ovladače najít? Děkuji

Telefon neni k pc pripojen v rezimu fastboot nebo ti chybi ovladace....

xxx a Arcturus maju pravdu, nemas v systeme spravne ovladace na dany mobil v rezime fastboot.

Nerootuj si telefon ;). Za chvíli ho budeš mít zničený, zasekaný, propadá ti záruka atd.

Rootovat mobil, by jsi měli spíše jedinci co těmto věcem rozumí... Být tebou na to kašlu... Stává se že se tu někdo ptá na root a po pár dnech pod jiným jménem zda mu uznají reklamaci...